#Podróże.100
Udostępnij
Udostępnij
23

Zagłosuj na swoje miasto w czwartej edycji Turnieju Miast

Wesprzyj swoje miasto i pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet! Od 10 października do 7 listopada 2016 roku miasta powiatowe będą ścigać się o tytuł "Najpopularniejszego miasta w Polsce". Zapowiada się mocna rywalizacja!

Poprzednie edycje plebiscytu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno mieszkańcy, jak i władze samorządowe aktywnie walczyły o tytuł dla swojego miasta. Areną walki w Turnieju Miast były lokalne strony oraz media społecznościowe.

Czwarta edycja pozwoli nam wyłonić osiem zwycięskich miast. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl (zwycięski miasta otrzymają 99 proc. rabatu na swoja nagrodę):

"Najpopularniejsze miasto w Polsce":

I miejsce - 200 tys. zł

II miejsce – 100 tys. zł

III miejsce – 50 tys. zł

Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów - 50 tys. zł

Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach:

Ekologia – 5 tys. zł

Turystyka – 5 tys. zł

Biznes– 5 tys. zł

Bezpieczeństwo– 5 tys. zł

Jak co roku użytkownicy będą mogli oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu "Najpopularniejszego miasta w Polsce" dajemy każdemu miastu, stosując proporcję liczby głosów do liczby mieszkańców, która zadecyduje o pozycji w naszym plebiscycie. Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.

Nie zapominając o użytkownikach, bez których Turniej Miast nie istniałby, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, w którym damy szansę mieszkańcom na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową "tapetą" danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wejdź na stronę akcji: turniejmiast.zumi.pl i oddaj swój głos na swoje miasto!

Udostępniaj informacje o Turnieju Miast w mediach społecznościowych, twórz wydarzenia i bierz udział w konkursach. Dołącz do Nas na FB i bądź na bieżąco https://www.facebook.com/TurniejMiastZumi/?fref=ts

Organizatorem akcji Turniej Miast jest serwis zumi.pl

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (10)

  ~WWW.ZASCIANEK.BO.PL : PO 8 latach przyszedł kryzys: zadłużenie, brak nowych inwestycji Doliczmy zadłużenie za spalarnię 600 mln zł ukryte w miejskiej sPOłce Lech i 250 mln zł za stadion ukryte w miejskiej sPOłce MOSIR:( POdsumowanie 8 lat Tadeusza Truskolaskiego: To nie puste obietnice bez POkrycia:( Tur=Tusk=olaski "gwarantuje": rekordowe bezrobocie (wzrost o 200%) rekordowe zadłużenie (ukryte w miejskich sPÓłkach), nieudane absurdalne inwestycje (drogi rozlatujące się PO 3 latach gwarancji, pseudo "obwodnice" przez miasto zamiast POza miastem rozjeżdżane przez tiry, stadion z dachem, który grozi zawaleniem pod śniegiem w zimie, przekręty z kampusem, ziemią przy ul. Jurowieckiej dla Jagielloni, rakotwórcza spalarnia śmieci na terenie miasta zamiast wymaganego przez UE recyklingu, efekt: śmieci o 200% droższe niż w Warszawie, Olsztyn zrezygnował ze spalarni w zamian ma kasę na budowę tramwajów, utrata szansy na status metropolii, klikanie w autobusach, brak uruchomienia kolei miejskiej, lotniska, hali sportowo-widowiskowej, splagiatowane gejhomologo wSCHODZĄCY BI=ałystok, absurdalnie drogie BIKERy rowery miejskie po 15 tys zł sztuka od sPOŁki kolesi z PO od zegarków dla byłego ministra Nowaka
  14 paź 16 18:14 | ocena: 100%
  Liczba głosów:5
  20%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~aboco : Najwięcej mieszkańców ma W-wa i dlatego musi wygrać . Całe to głosowanie to jakaś bzdura .
  14 paź 16 20:37 | ocena: 66%
  Liczba głosów:9
  66%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~tramp : Przecież żadne miasto na Podlasiu nie może wygrać z najpopularniejszym Augustowem, na Warmii i Mazurach z Giżyckiem, w Małopolsce z Zakopanem............. Liczą się liczby - statystyki, a nie głosy zakompleksionych mieszkańców co niektórych miejscowości.
  14 paź 16 18:16 | ocena: 100%
  Liczba głosów:4
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy